TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Imperia International Logistics dünya çapında kapıdan kapıya lojistik çözümler , lokal teslimat hizmetleri ve ayrıca gönderici ve taşımacı için komple ve parsiyel taşıma hizmetleri sunmaktadır.
Dinamik, genç ekibimiz ve yurtiçi ve yurtdışında alanlarında en iyi iş ortaklarımız ile  kapsamlı lojistik hizmetler  sunmaktayız.
Gelir akışının azalması ve artan maliyetler sebebi ile karlılığın artışını sağlamak için yöntemlerin geliştirilmesi zorunluluğu, her bir müşterimize entegre hizmet sağlamak ve beklentilerini karşılamak firmamızın vizyonunu belirlemiştir.
 

Uluslararası taşımacılık ve Lojistik sektöründe 30 yılı aşkın deneyimi ve dinamik ekibimiz
Modern IT yöntemlerimiz,
Yurtiçi ve Yurtdışı müşteri odaklı iş ortaklarımız,
Avrupa Standartlarına uygun Araç ve Ekipmanlarımız,
ile birlikte sektörün ihtiyaçlarına Çevre ve Çevre koruma faktörünü de ön planda tutarak en uygun hizmetleri ve çözümleri sunmaktayız.

Imperia International Logistics dünya çapında A dan Z ye kadar olan lojistik çözümlerini ve ayrıca lojistik in gerektirdiği tüm alanlarda proje ve yönetim uygulamalarını hem müşterilerine hem iş ortaklarına sunmaktadır.
Müşterilerimizin taleblerini karşılayabilmek için yurtiçi ve yurtdışında, alanında en iyi iş ortakları ile birlikte zaman ve maliyet unsurları göz önünde tutulurak hizmet vermekteyiz.
Otomotiv yan sanayi , Beyaz eşya, Makine, Kimyevi madde, hammadde , İlaç sanayi hizmet verdiğimiz sektörler arasında yer almaktadır.
Her zaman yeniliklere ve müşterilerimizden gelecek eleştirelere açık olmayı ve bu doğrultuda çözümler yaratmayı kendimize ilke edindik.